Vi anvender cookies

Denne hjemmeside sætter cookies for at opnå en funktionel side og for at huske dine foretrukne indstillinger. Ved hjælp af cookies laver vi statistikker og analyserer besøg på vores hjemmeside, så vi sikrer, at siden hele tiden forbedres, og at vores markedsføring er relevant for dig. Hvis du giver dit samtykke til alle cookies, så tillader du, at vi sætter cookies (enten i form af egne cookies og/eller fra tredjeparter), og at vi behandler de personoplysninger, som indsamles via de cookies. Du kan læse mere om cookies i vores cookiepolitik, hvor du også altid har mulighed for at trække dit samtykke tilbage.

Nedenfor kan du vælge cookies til eller fra. Navnet på de forskellige typer af cookies fortæller, hvilket formål de tjener.

Valgt ordre:
Ordre
Min kontoKonto Åben 9-16.00KundecenterKundeservice
IndkøbskurvKurv
Indkøbskurv
Forsendelse0,00 DKK
Total
0,00 DKK
Menu
Få 15% på din første ordre – Tryk her for kodeDin kode som giver 15% er: a00X1wZak6
MenuMenu
Godkendt af E-mærket
Trustpilot Trustpilot
Tjek Fri fragt ved køb over 499 kr.
Tjek Hurtig levering 1-2 hverdage
Tjek Prismatch på alle varer

Kundeservice

R2 Webshop
R2 Farvehandel
R2 Gardiner
R2 Gulve
R2 El
R2 Murer
R2 Bolig
R2 Bogholderi
R2 Administration
Thue Rasmussen Indehaver & Malermester - Tilbudsgivning Tel: 20 33 08 21 thue@r2farver.dk
John Rasmussen Malermester Tel: 70 40 49 33 john@r2farver.dk
Markus Pickenäcker Formand & Koordinator - Tilbudsgivning Tel: 81 10 24 44 markus@r2farver.dk
Karin O. Jensen Beregner & Konduktør Tel: 20 72 39 21 karin@r2farver.dk
Ditte Lund Kristensen Formand & koordinator - Boligselskaber Tel: 25 16 21 74 ditte@r2farver.dk
Rasmus Dalby Buskov Formand & koordinator - Boligselskaber Tel: 25 16 21 73 rasmus@r2farver.dk
Randi Thorlund Bogholderi Tel: 27 53 97 70 bogholderi@r2farver.dk
Martin Vrist Christensen Forretningsudvikling & Investeringer Tel: 60 15 79 49 martin@r2farver.dk
Signe Arnfred Stie Marketing- & webshopansvarlig Tel: 28 99 50 14 signe@r2farver.dk
Maibrit Nielsen Marketingassistent Tel: 81 10 24 24 maibrit@r2farver.dk
R2 Butik Viborg
Tommy Hedebo Butikschef & Farvehandler Tel: 81 10 24 47 tommy@r2farver.dk
Birgit Mathiasen Farvehandler Tel: 28 19 55 78 birgit@r2farver.dk
R2 Butik Bjerringbro
Johnny Olesen Butikschef Tel: 81 10 24 41 johnny@r2farver.dk
R2 Gardiner
Finn Mikkelsen Gardinmontør & opmåler Tel: 20 80 33 40 info@r2gardiner.dk
R2 Gulve
Thue Rasmussen Indehaver & Malermester - Tilbudsgivning Tel: 20 33 08 21 thue@r2farver.dk
Markus Pickenäcker Formand & Koordinator - Tilbudsgivning Tel: 81 10 24 44 markus@r2farver.dk
Rasmus Dalby Buskov Formand & koordinator - Boligselskaber Tel: 25 16 21 73 rasmus@r2farver.dk
R2 Murer
Martin Kjær Murermester Tel: 23 48 55 98 martin@r2murer.dk
R2 EL
Steffen Kjær Autoriseret El-installatør Tel: 61 69 03 07 steffen@r2el.dk
Palle Vendelbo Gravesen Projektchef/indkøber Tel: 61 80 07 99 palle@r2el.dk
R2 Bolig
Ditte Lund Kristensen Formand & koordinator - Boligudlejning Tel: 25 16 21 74 adm@r2bolig.dk

R2 Viborg

Falkevej 6
8800 Viborg
Tel. 86 61 01 00
viborg@r2farver.dk

Åbningstider
Man - Fre: 9.30 - 17.00
Lør: 9.30 - 13.00

R2 Bjerringbro

Storegade 4
8850 Bjerringbro
Tel. 81 10 24 41
bjerringbro@r2farver.dk

Åbningstider
Man - Tor: 09.30 - 17.30
Fre: 09.30 - 18.00
Lør: 09.30 - 13.00

Bliv ringet op

Udfyld formularen, så ringer vi dig op, så snart vi er ledige.

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og deltag i konkurrencen om maling for 2.000 kr.
Vi trækker en ny vinder hver måned
  • Husk Fri fragt ved køb over 499 kr.,-
  • Husk Hurtig levering på 1-2 hverdage
  • Husk Godkendt af E-mærket
  • Husk Prismatch på alle varer
 betingelserne